Workshop: Analiza inteligentă și predicția criminalității economice și financiare (FINCRIME)

16 Decembrie 2021 - 17 Decembrie 2021

În perioada 16-17 decembrie 2021, va avea loc workshopul online cu tema Analiza inteligentă și predicția criminalității economice și financiare într-un mediu de afaceri interconectat cibernetic (FINCRIME), adresat cadrelor didactice și de cercetare, dar și oricărui public interesat de subiect.

Prima zi a evenimentului va fi dedicată prelegerilor unor distinși membri ai mediului academic, specialiști din organizații guvernamentale, publice, judiciare și de afaceri. A doua zi va consta într-un workshop al studenților doctoranzi de la universități din țară și străinătate.

Evenimentul va avea loc prin Zoom la ACEST LINK și va fi transmis live pe Facebook, pe pagina proiectului FINCRIME (https://www.facebook.com/FinCrimeNet).

Participarea este liberă, în baza înregistrării prealabile în vederea participării, pe platforma Eventbrite.com

Copyright © 26-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.