Dezbaterea "Probleme financiare actuale" în cadrul FSEGA Alumni Days

17 Mai 2024, 17:00 - 17 Mai 2024, 18:30

Locatie: Aula FSEGA

Dragi absolvenți,

Avem plăcerea de a vă invita în data de 17 mai 2024, ora 17.00, în Aula FSEGA, la dezbaterea Probleme financiare actuale, care se va desfășura sub egida FSEGA Alumni Days, din cadrul evenimentului Zilele Absolvenților Universității Babeș-Bolyai.

Dezbaterea va viza analiza accelerării digitalizării serviciilor în finanțe, impactul asupra proceselor de activitate, modelelor de business, organizării activităților în cadrul entităților, reglementărilor specifice, îmbunătățirii experienței clientului, managementului modern al resurselor umane, dezvoltarea competențelor acestora în noul context, precum și educația financiară în era tehnologiilor Deep Fake.

Va fi o ocazie de a vă reîntâlni cu profesori și colegi, de a participa la dezbatere, de a vă exprima punctul de vedere, și, nu în ultimul rând, de a deveni membru activ al comunității FSEGA Alumni.

Pentru a vă înscrie la eveniment, vă rugăm să accesați ACEST LINK.

Programul Zilelor FSEGA Alumni poate fi vizualizat AICI

Vă așteptăm cu drag, acasă la FSEGA!

Copyright © 04-05-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.