Autor: Adriana Tiron Tudor

07 Aprilie 2015, 11 - 07 Aprilie 2015, 13

Locatie: sediul Facultăţii de Ştiinţe Economice şi Gestiunea Afacerilor din Cluj-Napoca (str. Teodor Mihali nr. 58-60, etaj I, sala 118).

Facultatea de Ştiinţe Economice şi Gestiunea Afacerilor din cadrul Universităţii Babeş-Bolyai Cluj-Napoca

are deosebita plăcere de a vă invita la prezentarea

“Promovarea ofertei educaţionale de studii economice în limba engleză Contabilitate – Finanţe – Management”

Evenimentul este organizat în cadrul săptămânii ”Şcoala altfel: Să ştii mai multe, să fii mai bun!”, fiind dedicat în special elevilor de clasele a XI-XII-a.

Cadre didactice din cadrul departamentelor de Contabilitate şi Audit, Finanţe şi Management vor prezenta detalii privind oferta educaţională şi vor răspunde întrebărilor elevilor interesaţi să studieze în limba engleză.

Evenimentul va avea loc în data de 7 Aprilie 2015 ora 11:00 la sediul Facultăţii de Ştiinţe Economice şi Gestiunea Afacerilor din Cluj-Napoca (str. Teodor Mihali nr. 58-60, etaj I, sala 118).

Vă rugăm să confirmaţi participarea la adresa de e-mail cristina.palfi@econ.ubbcluj.ro până la data de 6 Aprilie 2015.

Organizatori:

Conf.univ.dr. Cristina Ştefănescu, Departamentul de Contabilitate şi Audit
cristina.palfi@econ.ubbcluj.ro

Conf.univ.dr. Roxana Stegerean, Departamentul de Management
roxana.stegerean@econ.ubbcluj.ro

Lect.univ.dr. Viorela Văidean, Departamentul de Finanţe
viorela.vaidean@econ.ubbcluj.ro

Copyright © 26-04-2024 FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal FSEGA. Protectia datelor cu caracter personal UBB.